REMONT/HOOLDUS

Survepesu

puhastusKõnni- ja sõiduteede ning väljakute pesu; fassaadipesu; katuste pesu; skulptuuride, monumentide, ausammaste jms puhastamine; liiklusvahendite ja paatide pesu; terassipesu; majasisese kanalisatsioonitorustiku survepesu: puhastustööd tehastes; suurmehhanismide pesu; vihmaveerennide puhastus. Vajadusel kasutatakse pesu korral ka puhastusaineid.

Koristus

koristusKeldrite, trepikodade, tehnoruumide ja garaažide koristus; puulehtede, okste ja prahi äravedu; kodutehnika viimine keskkonnajaama; mittevajalike esemete äraviimine; majahoidjateenus ja hoolduskoristus; akende pesu.

Kanalisatsiooniummistuste likvideerimine

ummistused Likvideerime kanalisatsiooniummistused, kasutades selleks spetsiaalset Rothenbergeri masinat. 110–160 mm torustike puhul kasutame 22 mm jämedusega, 50–75 mm torustike puhul 16 mm jämedusega trossi, väiksemate kanalisatsioonitorustike korral spetsiaalset peenikest trossi. Teenust osutame Viljandi linnas ja maakonnas.

Muruniitmine, trimmerdamine, hekipügamine

muru

Muruniitmine murutraktori, käsiniiduki ja trimmeriga ning hekkide hooldus. Töid tehakse kogu Viljandi maakonna ulatuses. Kasutame ainult profitehnikat. Suuremad muruplatsid niidame traktoriga, väiksemad käsiniidukiga. Teeme niitmistöid ja hekkide hooldust kliendiga kokkulepitud graafiku alusel.

Järelhaagise rent

järelhaagise rent Viljandis

Respo kaheteljeline kastihaagis, kallutatav, plastkaanega, kasti mõõtmed 3250 x 1500 mm. Sõiduauto haagise rent on hea viis suurte ja väikeste esemete transpordiks ja/või kolimiseks. Järelhaagise luuk on tabalukuga suletav. Tagaluuk on tugevdatud – saab kasutada pealesõiduteena. Rendihind: 22 eurot/ööpäev.

Uste ja akende paigaldus ning vanade avatäidete demontaaž

uks paigaldusPärast avatäidete paigaldust on võimalik tellida ka uste ja akende palede remont ning viimistlustööd nii seest- kui väljastpoolt. Soovi korral korraldame vanade uste ja akende äraveo ja utiliseerimise

Üldehituslikud remonttööd

Üldehitustööd korterites, elamutes, büroodes; põrandate, lagede ja seinte paigaldus, viimistlemine ja plaatimine; vihmaveetorude, rennide ja katuseluukide paigaldus ning katmine; korstnaotste remont.

Sanitaartehnilised tööd

Sanitaartehnika ja seadmete remont, mille hulka kuulub WC-komplektide, segistite, vannide, boilerite ja aurusaunade paigaldus, remont ning vahetus; veetrasside ja püstikute ehitus ja vahetus; kanalisatsiooniummistuste likvideerimine; torustike läbipesu ja vahetus; veemõõtjate vahetus ning taatlemine jne.

Teenus Mõõtühik Hind €
Veemõõtja plommimine tk 3.50
Veemõõtja näidu vaatamine tarbija soovil kord 6.67
Võlateate väljastamine kliendile tk 8.50
Ühe veemõõtja vahetus (+ arvesti) tk 12.00
Vee sulgemine ja avamine tarbija soovil kord 16.67
Remonditöölise väljakutse h 22.00
Kanalisatsiooniummistuste likvideerimine h 41.67
Veevarustuse ja elektri taastamine pärast võlgnevuse tõttu sulgemist kord 104.17

•Hindadele lisandub käibemaks.
•Tööajaks loetakse E–R kl 9.00–17.00.
•Hinnad ei sisalda materjalide maksumust.
•Tööde tunnihinnad on arvestatud ühe töötaja kohta.
•Tööde puhul, mille arvestusühikuks on tund, on minimaalseks tööajaks arvestuslikult 1 tund. Pärast esimese tunni möödumist arvestatakse töö 15-minutilise täpsusega.
•Veemõõtja vahetamiseks on arvestatud maksimaalselt 0,5 tunniga. Juhul kui veemõõtja asub mittestandardses paigas ning eemaldamine on raskendatud, lisandub paigalduseks kulunud täiendav tööaeg. Vahetamistasule lisandub veemõõtja maksumus.
•Võlateate väljastamist kliendile rakendatakse alates teisest võlgnevusega seotud teate saatmisest.
•Suuremahuliste tööde puhul, mida ei ole hinnakirjas toodud, lepitakse hinnas kokku eraldi.
•Mahukamad tööd tehakse hinnapakkumise alusel.
•Hinnakirjas näidatud hinnad kehtivad ainult R&A Varad OÜ osutatavatele teenustele.